Elections Results

Student Government Association (serving 2014-15)

President - Casey Accardi
Vice President - Selena Lin
Treasurer - Maria Ferreras
Secretary - Estefania Pugliese
Public Relations - Linda Xu
Chair of Committees - Erica Keller
*Chair of Halls - Kaitlyn Chambers
*Chair of Orgs - Elena Albanese
*Chair of Senate - Tiffany Lay

   * Denotes In-Senate Elected position

2017 Class Board (Sophomore Board 2014-15)

President - Juliet Martone
Vice President - Elizabeth Huang
Treasurer - Carly Bidner
Secretary - Omaima Afzaal
Social Chair - Haley Robinson
Social Chair - Molly Lapointe 

2016 Class Board (Junior Board 2014-15)

President - Linda Xu
Vice President - Tiffany Lay
Treasurer - Gerry Rivadeneira
Secretary - Nazia Sadeq
Social Chair - Constance Fontanet
Social Chair - Edmee Ernoult

2015 Class Board (Senior Board 2014-15)

President - Gabriella Crimi
Vice President - Rachael Smith
Treasurer - Kate Belair
Secretary - Elena Eimert
Social Chair - Samantha Marsden
Social Chair - Sarose Klein
Head Class Agent - Zoe Snow
Head Class Agent - Rose Donahue

Class of 2014 (Serving as Alumnae Board 2014-2016)

President - Jenna Caputo
Vice President - Tebo Molosiwa
Secretary - Semhar Gebrekristos
Treasurer - Rudo Mudzi
Social Chair - Stephanie Slysz
Social Chair - Mariyah Sabir
Head Class Agent - Victoria Helwig
Head Class Agent -  Christina Stathopoulos
Young Alumna Trustee Nominees: Vanessa Keverenge, Dominique Piquant
Co Scribes - Sarah Flagg, Janice Shiu
Web Coordinator - Karissa Pinto 

Class of 2013 (Serving as Alumnae Board 2013-2015)

President - Keshia Pendigrast
Vice President - Anne Preston
Treasurer - Roma Chandhok
Secretary - Nora Cunningham
Social Chair - Laitha Muthusamy
Social Chair - Swarnima Singh
Head Class Agent - Victoria Bartow
Head Class Agent - Lindsay Steadman

Young Alumna Trustee Nominee: So Jin Lee, Sharanya Shankar

Co Scribes: Olivia Chin, Ahdi Zuber, Celeste MacAuley

Web Coordinator: Sharanya Shanka

Class of 2012  (Serving as Alumnae Board 2012-2014)

President - Kaley Ahmann
Vice President - Jinsol Lee
Treasurer - Sindhu Reddy
Secretary - Dylan Boivin
Social Chair - Caitlin Bone
Social Chair - Clara Kann
Head Class Agent - Eyitemi Popo
Head Class Agent - Laine Winokur

Young Alumnae Trustee Nominee- Claire Boyd

Young Alumnae Trustee Nominee - Susanna Labowitz
Co-Scribe - Kaley Ahmann
Co-scribe - Anne (Annie) H Arbuthnot